wtorek, 18 grudnia 2012

Handlarz śmiercią.

Dwa morderstwa,dziewczyny i dziennikarza.Policja zaczyna wiązać ze sobą te fakty,są przekonani że oba morderstwa mają wspólny mianownik.
Camilla jest dziennikarką która dobrze znała swego zamordowanego kolegę.Zaczyna śledztwo na własną rękę,zależy jej na dobrym artykule na pierwszych stronach gazet.Nie słucha przestróg swojej przyjaciółki Louise Rick-policjantki,aby trzymała się z dala od ludzi związanych z narkotykami.
Ginie drugi dziennikarz zabity tą samą metodą.Camilla jest załamana.Jednak dalej sama chce rozwikłać zagadkę śmierci dwóch swoich kolegów.
Udaje się z na obławę policyjną z policjantką z wydziału narkotyków której ufa.Niestety obławy nie ma a Camilla została wciągnięta w pułapkę. Na szczęście wszystko dobrze się kończy.Winni zostali ukarani.
Śmierć dziennikarzy i dziewczyny to całkiem różne motywy.Dziennikarze za dużo wiedzieli,wpadli na trop kierującej handlem narkotykami policjantki a dziewczyna została uduszona z zazdrości przez dawnego chłopaka który nie mógł się pogodzić z odrzuceniem.

Książka przeciętna,trochę nudnawa,ale szybko się czyta.Daję jej ocenę 4/6.

Tytuł: Handlarz śmiercią

Autor: Blaedel Sara

Wydawca: Prószyński Media

Numer wydania: I

Data premiery: 2012-06-26

Język wydania: polski

Język oryginału: angielski

Tłumaczenie: Zimnicka Iwona

Forma: książka

Wymiary: 207 x 32 x 1322 komentarze:

maczka87 pisze...

Ale połykasz te książki :)

AsiaB pisze...

Właśnie, a ja drugi miesiąc gnębię jedną...

Zakupy różne.

Puder sypki z Aliexpress. Bardzo fajny nie uczula(przynajmniej mnie) i dość wydajny Zakupy z Empiku. Naklejki do plannera i taśmy ...