sobota, 29 grudnia 2012

Spacer nad morzem.

Wczoraj była piękna słoneczna pogoda.Wybraliśmy się z mężem do Ustki na spacer.Do morza mamy 18 km. ale rzadko tam jeździmy.Pogoda sztormowa ,fala duża,nawdychaliśmy się jodu co niemiara.Na moją astmę to bardzo korzystne.
Potem poszliśmy na rybkę.Dzieciaki zostały w domu już nie chcą z nami nigdzie jeździć.Mają swoje sprawy i zainteresowani są swoimi kolegami.
8 komentarzy:

Anna pisze...

Świetne widoki! Powdychać jodu - samo zdrowie.

Daniela pisze...

Co za widoki, jednak latem jest tam przyjemniej, ale pewnie mniej zdrowiej.

anenia pisze...

zazdroszczę tego spaceru ...też by mi się przydała porządna dawka jodu :-)

piegucha pisze...

Ojej! Zazdroszcze tego morza! Piekne! Tylko raz w zyciu bylam nad polskim morzem, na zielonej szkole. Choc ten jod juz by mi nie sluzyl na tarczyce:(
Prosze o wiecej takich wpisow:)

indzia pisze...

Wszystkiego naj w Nowym Roku! Spełnienia marzeń, również tych głęboko ukrytych. Znalezienia skrawka nieba i bliskiego serca, które będzie to niebo z Tobą dzielić.
Niech ten rok nada życiu nowych smaków, słodyczy pocałunków, pikantnej zabawy. Korzystaj z życia ile tylko starczy tchu!!

violi igłą malowane pisze...

Cudny widok , ...

AsiaB pisze...

No niestety, ja mam trochę dalej, bo po drugiej stronie kraju:)Ale może jest cudne o każdej porze roku!!!Zazdroszczę i przesyłam najserdeczniejsze życzonka, dużo zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń w Nowym Roku!!!

Karola ;) pisze...

uwielbiam morze! i troszkę zazdroszczę takiego spacerku ;) wspaniale widoki.

Zakupy różne.

Puder sypki z Aliexpress. Bardzo fajny nie uczula(przynajmniej mnie) i dość wydajny Zakupy z Empiku. Naklejki do plannera i taśmy ...