piątek, 18 stycznia 2013

Smutno mi...

Rok zaczął się fatalnie i tak jest do dziś.W domu też źle.Nie będę się rozpisywać o złej energii w moim domu.Wszystko się sypie.Nie mam żadnej werwy.Żyć mi się nie chce.


16 komentarzy:

violi igłą malowane pisze...

Smutno tak piszesz , czasami taki nastrój się do nas przyplącze , u mnie zaczęło się szpitalem i jeszcze w lutym tak będzie , Ale cieszę się że jedno już za nami ..
Dużo pozytywnej energii śle do ciebie i uścisków ,,,

piegucha pisze...

Przestan chrzanic, bierz sie w grasc! Jak jest zle to znaczy, ze bedzie lepiej. I nie pisz, ze nie chce Ci sie zyc, tak nie mozna! Tyle ludzi umiera a chce zyc, a Ty tu chrzanisz. Pamietam jak moja babcia umierala na raka i plakala bo tak chciala zyc.
Bedzie lepiej!!!!!!!!!

Anna pisze...

Podpisuję się pod słowami Pieguchy. Będzie lepiej!!!
ściskam mocno.

moja-enklawa pisze...

Ja jeszcze trzy lata temu pracowałam, miałam kasę i nie martwiłam się czy starczy nam do pierwszego.A jednak czegoś mi brakowało...Teraz siedzę w domu, nie mogę znaleźć pracy...a jednak nie czuję się nieszczęśliwa.Czasem jest mi smutno,ale potem wstaje nowy dzień i życie toczy się dalej.Myślę,że trudności pojawiają się wtedy gdy trzeba coś zmienić w życiu,żeby było lepiej.Ja musiałam zmienić siebie...

tafcik pisze...

Cecylio dla Ciebie...
http://www.youtube.com/watch?v=4SYGz6gxzXQ

Magda pisze...

Będzie dobrze.

"Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło"

Retro Feelings pisze...

Cecylio, nie wpadaj w czarną dziurę, nie daj się, trzymaj się mocno krawędzi. Kiedy dopada Cię smutek, przygnębienie, zmobilizuj się i zrób coś co lubisz, spraw sobie przyjemność. Każdy ma w życiu ciężkie chwile, czasami dochodzi się do ściany i wydaje się, że to już koniec, ale uwierz mi, że tak nie jest za ścianą jest życie, słońce i radość. Przetrwaj to a będzie dobrze :)
Ściskam Cię bardzo mocno!

Edyta pisze...

Cecylio trzymam kciuki, że wszystko dobrze się ułoży. Pozdrawiam cieplutko.

emade76 pisze...

Buziaki przesyłam, przytulam i .... podpisuję się pod Pieguchą.

eniutek pisze...

Przesyłam Ci porządnego kopa co byś nabrała pozytywnej energii. Wychodź prędko z tego doła i ani się waż myśleć ,że żyć Ci się nie chce. My kobity to twarde sztuki jesteśmy i damy radę ze złą energią na bank !!!!

haftytiny@o2.pl pisze...

głowa do góry!!!!! musisz znaleźć w sobie siły żeby znaleźć jakieś pozytywy w tej sytuacji!

AsiaB pisze...

Mam nadzieję, że dziś już jest lepiej!!A jeśli nie, to nie martw się będzie...jak było w pewnej piosence..nie może w końcu padać cały czas...

sylwuska pisze...

POMIMO CHMUR WALCZ, BO ŻYCIE NIE KOŃCZY SIĘ NA PROBLEMACH!!
przesyłam pozytywną energię! :)

raeszka pisze...

Oj widzę, że u wielu kobiet ten rok nie zaczął się pomyślnie ...

Mocno przytulam i życzę żeby się wszystko ułożyło po naszej myśli.

Wanda pisze...

Myśl pozytywnie,wszystko się ułoży. Serdecznie pozdrawiam:)

Majalena pisze...

Oj kochana.. wiem jak to jest..
Chociaż z drugiej strony jesteś w lepszej sytualcji "geograficznej" niż ja ;)
Tu w Irlandii, gdzie ja jestem.. to byś miała depresje non-stop. Pogoda masakryczna, depresyjna, pada, wieje, zimno.. brrryyy.. Dobrze, że mamy te nasze robótki i jest się czym zająć i oderwać od rzeczywistości. Dlatego zabieraj się za haftowanki, albo jakąś dobrą książkę, a nie smuć się. Jeszcze tyle rzeczy Cie uszczęśliwi i sprawi że uśmiech pojawi się na Twojej twarzy, że właśnie dla tych chwil warto żyć.
Głowa do góry.
Buziaki z deszczowej Irlanii.

Zakupy różne.

Puder sypki z Aliexpress. Bardzo fajny nie uczula(przynajmniej mnie) i dość wydajny Zakupy z Empiku. Naklejki do plannera i taśmy ...