piątek, 15 lipca 2016

Ból Francji i Mróz.


Promenada w Nicei.

Terroryzm nie uderzył tylko we Francję. Uderzył w nas wszystkich To straszne gdy giną niewinni ludzie, dzieci.Solidaryzujmy się z Francją w tym smutnym pełnym bólu okresie!!!Kolejna część o komisarzu Forście. Czy ostatnia?
Do Zakopanego przybywają uchodźcy z Syrii. Zostali umieszczeni w szkole dopóki nie znajdzie się dla nich inny azyl. Gdy znaleziono kolejną ofiarę wszystko wskazuje na to że mordercą nie jest Bestia z Giewontu a właśnie jeden z uchodźców. W ustach ofiary znajduje się syryjska moneta. Rozpoczyna się nagonka na Syryjczyków. Szkołę podpalono trzeba było uchodźców przenieść w inne miejsce.
Forst wychodzi z więzienia dzięki Bestii. Paradoks! Ano właśnie. Bestia wierzy że tylko Forst jest w stanie go wytropić. Bestia zamierza go w odpowiednim momencie zabić. W Tatrach giną następne osoby.
Bestia porywa małego 5-cio letniego chłopca. Co się z nim stało? Nie wiadomo.Wszelki ślad po nim zaginął.
Czas goni, życie wielu osób jest zagrożone.
Książka pełna różnych akcji, tropów.
Muszę jednak napisać że ciężko mi się czytało ten kryminał. Jest ciekawy ale trochę przydługi, druk też jak dla mnie za drobny.

Tytuł:


Trawers
Seria: Mroczna strona
Autor: Mróz Remigiusz
Wydawnictwo: Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Ilość stron: 600
Numer wydania: I
Data premiery: 2016-05-18
Rok wydania: 2016
Forma: książka

Brak komentarzy:

Zakupy różne.

Puder sypki z Aliexpress. Bardzo fajny nie uczula(przynajmniej mnie) i dość wydajny Zakupy z Empiku. Naklejki do plannera i taśmy ...